MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Agencja SEO Poznań

Agencja SEO Poznań

Agencja SEO dla firm z Poznania i Wielkopolski

Prowadzisz swoją firmę na terenie Poznania lub okolic? Chciałbyś poprawić widoczność swojej strony lub sklepu w internecie, a może już obsługiwała Cię inna agencja SEO i z różnych powodów chciałbyś oddać swoją stronę w inne ręce? Poszukujesz kogoś, kto zajmie się nie tylko pozycjonowaniem, ale także wskaże Ci możliwości zmian na Twojej stronie, podpowie, jak możesz ją poprawić, by dawała jeszcze lepsze efekty? Pomagam firmom z wielu różnych branż efektywnie wykorzystywać ich strony internetowe w zdobywaniu nowych klientów.

 

Moje priorytety

Moja praca opiera się na dwóch priorytetach. Po pierwsze, prowadzę działania mające na celu poprawę pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania, w odpowiedzi na określone słowa kluczowe. Po drugie, stale poszerzam grono słów kluczowych, na które odpowiada Twoja strona – analizuję, proponuję rozwiązania i rozbudowuję stronę. Przykładam bardzo dużą rolę do jak najlepszej optymalizacji strony internetowej. Nierzadko tworzę od podstaw ofertę firm, w innych przypadkach pokazuję jak można ją rozbudować. Wszystko po to, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na zapytania Twoich potencjalnych klientów, którzy szukają usług takich jak Twoje w internecie.

Czym zajmuje się moja agencja SEO?

Omawiam strategię
Pozycjonowanie stron

Poprawiam pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Proponuję strategię
Pozycjonowanie sklepów

Sprawiam, że produkty są jeszcze bardziej widoczne.

Wizytówka Google My Business
Pozycjonowanie lokalne

Zwiększam widoczność strony dla odbiorców z Poznania.

Moja oferta

Poznań to miasto, w którym priorytetem jest gospodarność i mądre zarządzanie dostępnymi zasobami. Dlatego też moja agencja SEO skupia się na tym, by proponować działania, które mogą dać jak najlepsze efekty w zależności od specyfiki Twojej branży, konkurencji w sieci, jak i budżetu. Sprawdź na jakich obszarach możemy współpracować?

Tworzenie stron www
Optymalizacja stron

Przebudowuję strony pod kątem słów kluczowych, które odpowiadają na pytania potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron

Buduje sieć linków, które kierują do Twojej strony zwiększając jej autorytet w oczach Google.

Kampanie AdWords
Kampanie AdWords

Wdrażam i aktualizuję płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce.

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Jesteś zainteresowany moją ofertą i chciałbyś porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do mnie.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.