MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Kampanie reklamowe Google AdWords Bydgoszcz

kampanie-adwordsProwadzisz kampanię reklamową swojej firmy w Google AdWords, ale nie jesteś w 100% zadowolony z dotychczasowych efektów? Chciałbyś ją poprawić, zoptymalizować? A może dopiero zastanawiasz się nad inwestycją w ten rodzaj reklamy w Internecie i poszukujesz kogoś, kto pomógłby Ci stworzyć, wdrożyć i administrować kampanią AdWords?

Zajmuję się tworzeniem kampanii od zera, jak również optymalizacją działających już kampanii AdWords. Pomogę Ci wybrać najbardziej optymalne słowa kluczowe, stworzyć lub zmodyfikować strukturę kampanii. Chciałbyś dotrzeć z reklamą do klientów z Twojego rynku lokalnego – Bydgoszczy, a także innych regionów naszego kraju? Zapraszam do kontaktu.

 

Zalety reklamy w Google AdWords

Błyskawiczny efekt. Reklamy w poprawnie skonfigurowanej kampanii Google AdWords widoczne są niemal natychmiast. Umożliwiają reklamodawcy szybkie reagowanie na obserwowane trendy.

Celowanie w konkretnych odbiorców w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, poszukujący danych produktów czy usług w sieci, szukają ich w wyszukiwarce wpisując bardzo konkretne słowa kluczowe, hasła związane z danym produktem. Wykorzystanie tych słów w kampaniach pozwala docierać do użytkowników w idealnym momencie.

Najszybsza promocja dla nowych stron. Nowo powstałe strony internetowe mają bardzo dużo problem z widocznością w sieci. Nawet te najlepiej zoptymalizowane pod kątem SEO, a także pozycjonowane już od samego początku strony, muszą czekać kilka miesięcy na to by pojawić się na czołowych miejscach wyników wyszukiwania. Dzięki AdWords czas ten skracany jest to minimum, a pozyskiwanie klientów można zacząć od zaraz.

Efektywnie wykorzystany budżet. Kampanie AdWords są niezwykle elastyczną formą reklamy. Każdą kampanię możemy rozbudować, a także przebudować w dowolnym momencie, a efekty naszych zmian widoczne są niemal od ręki. Dzięki czemu możemy jeszcze najlepiej wykorzystać każdą złotówkę naszego budżetu.

Transparentność. System AdWords dostarcza ogromnej ilości informacji na temat konkretnych słów kluczowych, ich konkurencyjności i cenie za kliknięcie. Na bazie tych danych możemy dobrać najbardziej efektywną strategię reklamy.

Sprawdź mój blog

Interesuje Cię ten temat? Kliknij w zdjęcie.

Optymalizacja kampanii Google AdWords MrOptim #26 Główna
MrOptim-10-Pozycjonowanie-SEO-czy-Google-AdWords-cover-414

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Jesteś zainteresowany moją ofertą i chciałbyś porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do mnie.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Napisz do mnie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Please prove you are human by selecting the Plane.

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.