MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Kampanie reklamowe Google AdWords Wrocław

kampanie-adwordsChciałbyś pozyskiwać klientów nie tylko z Wrocławia i okolic, ale również z nieco bardziej odległych regionów naszego kraju? Chcesz szybko zacząć reklamować się w wyszukiwarce, a może prowadzisz już płatne kampanie reklamowe w Google i poszukujesz osoby, która pomogłaby Ci zoptymalizować Twoją kampanię? Wdrażam od zera kampanie reklamowe w Google AdWords. Analizuję dotychczasowe wynik Twoich kampanii i proponuję działania mające na celu poprawę ich efektywności, lepsze wykorzystanie budżetu. Chciałbyś bym zajął się Twoją kampanią? Napisz do mnie.

 

 

Mocne strony reklam AdWords

Efekty są widoczny od zaraz. Zależy Ci na tym by Twoje reklamy były widoczne niemal natychmiast? Reklamy Google AdWords działają praktycznie od razu po wprowadzeniu ich na konto i skonfigurowaniu metody płatności. Dzięki temu możesz reagować w czasie rzeczywistym na pojawiające się trendy i możliwości.

Pojawiają się w odpowiedzi na konkretne zapytania. Użytkownicy poszukujący danych produktów czy usług wpisują w okno wyszukiwarki hasła, które są z nimi związane. Jeśli posiadasz te hasła w swojej kampanii to masz duże szanse na to, że to właśnie Twoje reklamy wyświetlą się potencjalnym klientom.

Są tam gdzie chcesz by były. Dzięki wykorzystaniu słów kluczowych i ich odpowiednim dopasowaniu, ustawieniom lokalizacji i harmonogramu wyświetlania się reklam możesz sprawić, że będą one wyświetlać się tylko wtedy kiedy chcesz.

Najlepsza reklama dla nowych stron.Właściciele nowych witryn internetowych zwykle nie mają co liczyć na to, że ich strony od razu pojawią się wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to w przypadku nowych stron proces dużo bardziej czasochłonny. Reklamy AdWords dają natomiast szansę na pozyskiwanie klientów od razu po opublikowaniu strony w sieci.

Pozwalają optymalnie wydać każdą złotówkę. Jedną z największych zalet kampanii AdWords jest możliwość dowolnego kształtowania i korygowania budżetu. Sam ustalasz ceny za kliknięcia w reklamy, sam przerzucasz środki pomiędzy grupami reklam, sam zmniejszasz lub zwiększasz budżet.

Szybki start i równie szybki koniec. Jeśli z jakiś powodów chcesz przerwać swoją kampanię (wyjeżdżasz na urlop) to możesz to zrobić w każdym momencie, bez negatywnych skutków.

 

Ile kosztuje nowa kampania AdWords?

Wynagrodzenie za analizę słów kluczowych, przygotowanie strategii, propozycji reklam i konfiguracji kampanii jest obliczane indywidualnie. Koszt przygotowania i wdrożenia kampanii zależy od jej wielkości. Finalny koszt zawsze podaję przed rozpoczęciem współpracy.

Ile kosztuje prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords?

Wynagrodzenie kampanii obliczane jest jako procent od budżetu przeznaczanego na kampanię. Zwykle oscyluje w okolicy 15-30% w zależności od budżetu. Przy bardzo małych jak i bardzo dużych budżetach stawki wyliczane są indywidualnie w zależności od zlecenia.

Sprawdź mój blog

Interesuje Cię ten temat? Kliknij w zdjęcie.

Optymalizacja kampanii Google AdWords MrOptim #26 Główna
MrOptim-10-Pozycjonowanie-SEO-czy-Google-AdWords-cover-414

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Jesteś zainteresowany moją ofertą i chciałbyś porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do mnie.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Napisz do mnie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Please prove you are human by selecting the Cup.

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.