MrOptim.pl

SŁUCHAJ, CZYTAJ, OGLĄDAJ

BLOG SEO/ADS

Interesuje Cię któryś z tych tematów? Kliknij i przeczytaj wpis, zobacz wideo lub posłuchaj podcastu.

3

ADWOKAT Z SOSNOWCA Optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej dla kancelarii adwokacko-radcowskiej z Sosnowca. Pozycjonowanie na rynku Sosnowca i Katowic. EFEKT: +5000% wzrost widoczności strony, w tym +600% wzrost widoczności w na pozycjach 1-3 wyników wyszukiwania.

Przeczytaj »

2

Kancelaria PRAWNA z Poznania Optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej dla kancelarii specjalizującej się w prawie konkurencji i tajemnicy przedsiębiorstwa. Pozycjonowanie na rynku Poznania i Polski. EFEKT: +1925% wzrostu liczby słów kluczowych na pozycji 1-10 w Google od 2020 roku. Pierwsze miejsca na liście wyników wyszukiwania.

Przeczytaj »

1

Kancelaria PRawna z poznania Doradztwo przy budowie oferty kancelarii specjalizującej się w prawie nieruchomości i prawie spółek. Pozycjonowanie lokalne usług kancelarii na rynku Wielkopolskim. Bieżące doradztwo przy projektowaniu usług kancelarii oraz promowaniu ich w Internecie. Wsparcie w prowadzeniu bloga prawniczego. EFEKT: +2925% wzrostu liczby słów kluczowych na pozycji 1-10 w Google. Udział sprzedaży internetowej w przychodach Kancelarii wynosił miesięcznie do 20%.

Przeczytaj »

KATEGORIE

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Adam Kuśmierczyk

Adam Kuśmierczyk

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 10 lat zajmuję się optymalizacją oraz pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google. Wdrażam od podstaw efektywne kampanie Google Ads oraz optymalizuję prowadzone przez moich Klientów kampanie Google Ads by poprawić ich rentowność. Sprawdź, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego binzesu. Zadzwoń lub napisz do mnie.