Optymalizacja SEO stron internetowych

Szukasz specjalisty
SEO dla swojej www?

Mam na imię Adam i od ponad 8 lat optymalizuję strony internetowe pod kątem SEO. Dobieram najefektywniejsze słowa kluczowe, przyspieszam prędkość ładowania stron, poprawiam ich skuteczność w pozyskiwaniu nowych zapytań od potencjalnych klientów. Chcesz poprawić widoczność swojej strony internetowej w sieci, a może właśnie ją budujesz lub przebudowujesz i chciałbyś zoptymalizować ją pod SEO? Zapraszam do kontaktu.

Optymalizacja SEO stron internetowych Poznań
Optymalizacja SEO stron internetowych Poznań tło

ZOBACZ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

CO OFERUJĘ?

Techniczne seo

Meta dane, URL, indeksowanie

W ramach tzw. technicznego SEO przeprowadzam m.in. optymalizację meta danych i adresów URL, wdrażam przekierowania, usuwam duplikaty treści, niweluję problemy związane z indeksacją strony, proponuję koncepcję i wdrażam najbardziej efektywną strukturę strony.  

Słowa kluczowe

Wybór słów kluczowych i strategia

Wskazuję słowa kluczowe, które powinna zawierać strona by walczyć o jak największy zasięg. Analizuję statystyki dostępne w narzędziach pomiarowych oraz słowa kluczowe na jakie pozycjonuje się konkurencja. Propozycję słów kluczowych przygotowuję dla każdej pojedynczej podstrony. Doradzam w jaki sposób dodać je na stronie.

Czas ładowania

Diagnoza tego co hamuje

Na czas ładowania strony ma wpływ wiele czynników. Analizuję w jaki sposób można skrócić czas ładowania Twojej strony. Badam wykorzystywane rozwiązania oraz pojedyncze elementy szablonu. Wskazuję jak obniżyć wagę strony i jak przebudować jej funkcjonalności by ładowała się możliwie jak najszybciej.

Optymalizacja treści

Przygotowanie treści i struktury szablonu

Modyfikuję, a w razie potrzeby, przygotowuję od podstaw treści strony internetowej. Nasycam poszczególne podstrony konkretnymi słowami kluczowymi, planuję ich tematykę, buduję strukturę zawartości. Optymalizuję całe podstrony jak i poszczególne jej elementy, w zależności od potrzeb i priorytetów Klienta.

Optymalizacja konwersji

Formularze i wezwania do działania

Stawiam sobie za cel, by optymalizowane moje strony dawały także możliwe jak największe szanse na pozyskanie zapytania. Planując treści i strukturę strony zawsze stawiam bardzo duży priorytet na to by w odpowiednim miejscu pchnąć użytkownika do kontaktu, a także by mógł to zrobić w jak najprostszy sposób. 

Konsultacje seo

W zależności od potrzeb

Na co dzień wspieram moim Klientów w każdym pojedynczym problemie związanym z optymalizacją prowadzonych przez nich stron. Staram się zawsze wskazywać najbardziej optymalne, rozwiązania, na miarę potrzeb, ale i realnych możliwości.

Optymalizacja SEO stron internetowych Poznań kontakt

Chcesz zacząć sprzedawać przez Internet? Daj się znaleźć nowym klientom. Wykorzystaj moc optymalizacji strony. Porozmawiajmy.

Zamów bezpłatną wycenę

Optymalizacja SEO stron internetowych Poznań trybiki1

ZASADY WSPÓŁPRACY

Porównaj mnie z innymi agencjami SEO

Zaleta nr 1.

Wsparcie w wyborze fraz

Nie wiesz od czego zacząć? Przygotowuję propozycję fraz kluczowych, które powinny znaleźć się na Twojej stronie. Zmagasz się z dużą konkurencją? Wskazuję Ci słowa kluczowe, które będą najbardziej efektywne dla Twojej strony internetowej.

Zaleta nr 2.

Brak długoterminowych umów

Optymalizacja strony to nie link building. Nie musisz się wiązać umowami z agencją zobowiązującymi do współpracy przez minimum rok. Współpraca i rozliczenie ze mną zwykle trwa kilka miesięcy, zależności od zakresu optymalizacji strony i przyjętego modelu rozliczeń.

Zaleta nr 3.

Elastyczne plany działań

Mogę zoptymalizować na raz całą stronę. Mogę skupić się na priorytetach. Mogę rozłożyć optymalizację całej strony w czasie, wdrażając krok po kroku kolejne zalecenia, rozliczają się za wdrożone zmiany.

Zaleta nr 4.

Stały monitoring

Nasz świat szybko się zmienia, a wraz z nim zmieniają się zasięgi na poszczególnych frazach. Hasła niszowe rosną na popularności, by z niej skorzystać trzeba mieć rękę na pulsie. Dlatego też stale monitoruję trendy i jeśli uznam za słuszne proponuję Ci optymalizację strony w oparciu o kolejne frazy.

 

SPRAWDŹ MNIE NA YOUTUBE

Wiedza o optymalizacji stron internetowych dzielę się na swoim wideo blogu w serwisie YouTube. Sprawdź czy się znam. Zobacz moje wideo. Kliknij i oglądaj wideo.

 
Optymalizacja SEO stron internetowych Poznań trybiki2

Kiedy jest najlepszy moment na optymalizację?

Strona nie pozyskuje nowych zleceń

Jeśli Twojej strony nie widać w wynikach wyszukiwania, to nie raczej nie masz co liczyć na dużą liczbę zapytań o usługę lub produkt. Strona nie jest tylko wizytówką firmy, ma pozyskiwać nowe zlecenia z Internetu. Pomogę Ci zacząć.

W trakcie budowy strony

Etap budowy strony internetowej to najlepszy czas na jej optymalizację. Dobiorę słowa kluczowe i zaplanuję strukturę Twojej strony tak by miała jak największe szanse w walce o pozycje w wynikach wyszukiwania.

W trakcie zmiany szablonu strony

Zmieniając szablon graficzny strony zwykle mamy na celu poprawę jej atrakcyjności w oczach potencjalnych odbiorców. Moment ten jest także dobry by zoptymalizować stronę pod kątem SEO i słów kluczowych.

Zleć mi audyt swojej kampanii strony internetowej

Optymalizacja strony to pierwszy krok w drodze do wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja strony to najlepszy sposób na zwiększenie zasięgów i poprawę skuteczności strony. Nie czekaj. Zleć mi audyt swojej strony www. W kilku prostych punktach wskażę Ci co według mnie wymaga poprawy, jakie słowa kluczowe i jaką strategię optymalizacji wybrać. Audyt SEO dla małych stron firmowych (do 10 podstron) wykonuję nieodpłatnie. Nie zobowiązuje on do podjęcia współpracy ze mną. Po prostu porozmawiamy o SEO dla Twojej strony

Kampania Google Ads AdWords Poznań tryby2