MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top
MrOptim Agencja SEM Poznań

Pozycjonowanie stron kancelarii

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym w kancelariach prawnych. Poprawiam widoczność stron kancelarii w wyszukiwarce, projektuję i wdrażam kampanie reklamowe, zwiększam liczbę zapytań napływających przez stronę. Pomagam prawnikom wyjść naprzeciw osobom, które szukają doradcy prawnego w Internecie.

Co oferuję?

Działania, które sprawią, że telefon w Twojej kancelarii zacznie dzwonić dużo częściej.

Pozycjonowanie Marketing prawniczy Poznań
Optymalizacja i pozycjonowanie stron

Poprawiam widoczność i autorytet stron kancelarii, a wraz z nimi ich pozycję w wynikach wyszukiwania.

Marketing prawniczy Poznań Google Ads
Reklama Google Ads

Projektuję, wdrażam i optymalizuję płatne kampanie reklamowe w Google Ads.

Konsultacje Marketing prawniczy Poznań
Kampanie dedykowane

Chcesz promować produkt lub usługę prawniczą na arenie ogólnopolskiej? Zaplanuję, wdrożę i skoordynuję całość działań.

Dla kogo pracuję?

Prowadzisz kancelarię? Oddaj marketing internetowy w moje ręce.

Prawnik marketing prawniczy
Małe kancelarie

Najczęściej pracuję z niewielkim zespołem prawników. Sukces nie zależy od wielkości kancelarii ani miasta, w którym działa. Promuję prawników w miastach 500-700 tys. jak i 10-20 tys. mieszkańców.

Kancelarie marketing prawniczy
Duże kancelarie

Utrzymanie płynności w dużej kancelarii wymaga pracy na wielu frontach. Wykorzystywać i rozwijać trzeba każdą z dróg dotarcia do potencjalnego klienta, w szczególności Internet.

Co dokładnie robię?

Poznaj moją pracę w szczegółach.

Analiza widoczności strony

W czym tkwi problem?

By proponować efektywne działania trzeba być wpierw świadomym swojej pozycji wyjściowej. Analizuję widoczność Twojej strony w Internecie. Tworzę listę zapytań jakie padają w sieci o usługi i produkty takie jak te oferowane przez Twoją kancelarię. Sprawdzam czy Twoja strona pojawia się w odpowiedzi na wybrane hasła. Badam konkurencję Twojej kancelarii, która zajmuje pierwsze miejsca na liście wyników wyszukiwania na wybrane hasła.

Przygotowanie strategii

Jak pozyskiwać (więcej) Klientów?

Tworzę strategie promocji dla kancelarii oferujących szeroką paletę usług, szczególnie lubię jednak te, które chcą się specjalizować. Przygotowuję kampanie reklamowe dedykowane poszczególnym produktom i usługom. Skuteczna kampania reklamowa musi generować konwersje – telefony, zapytania mailowe, pobrania materiałów i ofert, zapisy na newsletter. Ma przekładać się na pozyskanie klienta dziś, jak i budować relacje z klientem, który będzie potrzebować Twoich usług w niedalekiej przyszłości.

Projektowanie stron

Jak zbudować skuteczną stronę?

W sieci nie brakuje stron o charakterze wizytówkowym, których lektura męczy potencjalnego odbiorcę, które nie realizują żadnych celów. Dlatego do projektowania stron podchodzę pragmatycznie. Projektuję strony, które działają, czyli realizują założony cel – budują pozycję w wyszukiwarce lub maksymalizują szanse na pozyskanie określonej konwersji. Przebudowuję strony kancelarii – mając na celu ich pozycjonowanie, jak i buduję nowe strony dedykowane kampaniom sprzedażowym. Nierzadko robię i jedno i drugie.

Audyt funkcjonalny strony

Jak uczynić starą stronę lepszą?

To, że coś nie działa nie oznacza, że jest w całości złe. Czasami wystarczy poprawić. Dlatego przeprowadzam wnikliwe badanie strony pod kątem szybkości ładowania, wyświetlania na urządzeniach mobilnych, ciepłych i zimnych punktów strony w oczach potencjalnych klientów kancelarii. Analizuję treści i układ graficzny. Wskazuję modyfikacje, które mają na celu poprawę skuteczności strony, liczby zapytań o ofertę pochodzących od klientów przeglądających stronę.

Budowa pozycji strony

Jak dać się odnaleźć w Internecie?

W zdecydowanej większości przypadków, trzy pierwsze wyniki wyszukiwania, to kancelarie, które się pozycjonują. Każdy dzień bez decyzji, to dzień w którym konkurencja ucieka Ci coraz dalej. Przedstawiam kompleksową strategię optymalizacji strony zawierającą konkretne hasła, które znajdą się na stronie, zalecenia dotyczące modyfikacji szablonu strony, sugestie rozbudowy oferty kancelarii. Pozyskuję linki prowadzące do strony kancelarii. Poprawiam jej autorytet w oczach wyszukiwarki, a wraz z nim pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie kampanią reklamową

Gdzie być, by być widocznym?

Potencjalny klient kancelarii szukając w sieci prawnika widzi najpierw reklamy Google Ads, panel Google Maps, dopiero potem wyniki organiczne. Moim celem jest maksymalna widoczność strony kancelarii, dlatego pozycjonowanie zwykle wspieram także optymalizacją wizytówki w mapach Google i kampanią reklamową w Google Ads.

Sprawdź mnie

Oceń czy się znam. Posłuchaj kilku porad.

Optymalizacja-i-pozycjonowanie-stron-kancelarii-prawnych-i-adwokackichplay
Google Ads
Optymalizacja-wizytówki-Google-Moja-Firma-Google-My-Business-414x233play

Historie sukcesu

Poznaj wybrane historie moich Klientów.

Kancelaria prawna z Poznania

Doradztwo przy budowie oferty Kancelarii. Pozycjonowanie lokalne usług Kancelarii na rynku Wielkopolskim. Bieżące doradztwo przy projektowaniu usług Kancelarii oraz promowaniu ich w Internecie. Wsparcie w prowadzeniu bloga prawniczego.

Efekt:

Udział sprzedaży internetowej w przychodach Kancelarii wynosił miesięcznie do 20%.

Kancelaria doradztwa podatkowego z Katowic

Przygotowanie i optymalizacja strony produktu „ulgi podatkowej” dla kancelarii doradztwa podatkowego. Pozycjonowanie na rynku Katowic i Sosnowca. Pierwsze miejsce na liście wyników wyszukiwania.

Efekt:

Średni koszt pozyskania klienta na poziomie 700 zł netto.

Prawnik z Kalisza

Przygotowanie strategii promocji usługi świadczonych przez Kancelarię na terenie miasta Kalisz, Kępno, Ostrzeszów.

Efekt:

Koszt pozyskania jednego zapytania o ofertę na poziomie ok. 21 zł.

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Chciałbyś porozmawiać ze “sprzedawcą”, który rozumie specyfikę usług prawnych. Zapraszam.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.