Szukasz specjalisty
od marketingu prawniczego?

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym w kancelariach prawnych. Poprawiam widoczność stron kancelarii w wyszukiwarce, projektuję i wdrażam kampanie reklamowe, zwiększam liczbę zapytań napływających przez stronę. Pomagam prawnikom dotrzeć do osób, które szukają doradcy prawnego w Internecie. Oferuję tylko wymierne i efektywne działania.

Marketing prawniczy Poznań

Działania, które sprawią, że telefon w Twojej kancelarii
zacznie dzwonić dużo częściej.

CO OFERUJĘ?

Marketing prawniczy Poznań SEO

Optymalizacja stron

Poprawiam widoczność Twoich usług i produktów w wyszukiwarce. Modyfikuję szablon strony by efektywnie zachęcał do kontaktu.

MrOptim Poznań SEO Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Pozyskuję linki do stron kancelarii, a wraz z nimi  poprawiam pozycję stron w wynikach wyszukiwania.

Marketing prawniczy Poznań kropki
Marketing prawniczy Poznań Ads

Reklama Google Ads

Chcesz promować produkt lub usługę prawniczą na arenie ogólnopolskiej? Zaplanuję, wdrożę i skoordynuję całość działań.

Marketing prawniczy Poznań tryby

Prowadzisz kancelarię?
Oddaj marketing internetowy w moje ręce

DLA KOGO PRACUJĘ?

Marketing prawniczy Poznań prawnicy

Małe kancelarie

Najczęściej pracuję z niewielkim zespołem prawników. Sukces nie zależy od wielkości kancelarii ani miasta, w którym działa. Promuję prawników w miastach 500-700 tys. jak i 10-20 tys. mieszkańców.

Marketing prawniczy Poznań kancelarie

Duże kancelarie

Utrzymanie płynności w dużej kancelarii wymaga pracy na wielu frontach. Wykorzystywać i rozwijać trzeba każdą z dróg dotarcia do potencjalnego klienta, w szczególności Internet.

Marketing prawniczy Poznań tło
Marketing prawniczy Poznań tło2

Poznaj moją pracę w szczegółach.

CO DOKŁADNIE ROBIĘ?

Analiza widoczności strony

Czego i jak szukają Klienci?

Analizuję widoczność Twojej strony w Internecie. Tworzę listę zapytań jakie padają w sieci o usługi i produkty takie jak te oferowane przez Twoją kancelarię. Sprawdzam czy Twoja strona pojawia się w odpowiedzi na wybrane hasła. Badam konkurencję Twojej kancelarii, która zajmuje pierwsze miejsca na liście wyników wyszukiwania na wybrane hasła.

Audyt funkcjonalny strony

Jak uczynić starą stronę lepszą?

Przeprowadzam wnikliwe badanie strony pod kątem szybkości ładowania, wyświetlania na urządzeniach mobilnych, ciepłych i zimnych punktów strony w oczach potencjalnych klientów kancelarii. Analizuję treści i układ graficzny. Wskazuję modyfikacje, które mają na celu poprawę skuteczności strony, liczby zapytań o ofertę pochodzących od klientów przeglądających stronę.

Wybór słów kluczowych

Jak pozyskiwać (więcej) Klientów?

Wskazuję Ci hasła, na które powinieneś pozycjonować swoją stronę i poszczególne usługi. Podpowiadam jakie treści i jakie usług warto dodać do strony, by zwiększyć jej zasięgi i jeszcze lepiej odpowiedzieć na to czego szukają potencjalni klienci. Pokazuję na jakie hasła powinieneś się pozycjonować by uzyskać dobrą relację wydatków na pozycjonowanie w stosunku do prognozowanych zysków. Przygotowuję optymalną strategie obecności Twojej kancelarii w sieci, mając na uwadze możliwości jakie daje założony budżet.

Modyfikacja strony

Jak zbudować skuteczną stronę?

Modyfikuję strony kancelarii, nasycam je słowami kluczowymi, bez których nie da się efektywnie pozycjonować, zmieniam układ stron, dodaje funkcjonalności, które mają na celu pozyskanie określonej konwersji. Złożenie zapytania lub kontakt telefoniczny. Przebudowuję strony kancelarii, mając na celu ich pozycjonowanie, a kiedy trzeba buduję od podstaw nowe strony, dedykowane kampaniom sprzedażowym. Nierzadko robię i jedno i drugie.

BUDOWA POZYCJI STRONY

Jak dać się odnaleźć w Internecie?

W zdecydowanej większości przypadków, trzy pierwsze wyniki wyszukiwania, to kancelarie, które się pozycjonują. Każdy dzień bez decyzji, to dzień w którym konkurencja ucieka Ci coraz dalej. Przedstawiam kompleksową strategię optymalizacji strony zawierającą konkretne hasła, które znajdą się na stronie, zalecenia dotyczące modyfikacji szablonu strony, sugestie rozbudowy oferty kancelarii. Pozyskuję linki prowadzące do strony kancelarii. Poprawiam jej autorytet w oczach wyszukiwarki, a wraz z nim pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie kampanią reklamową

Gdzie być, by być widocznym?

Potencjalny klient kancelarii szukając w sieci prawnika widzi najpierw reklamy Google Ads, panel Google Maps, dopiero potem wyniki organiczne. Moim celem jest maksymalna widoczność strony kancelarii, dlatego pozycjonowanie zwykle wspieram także optymalizacją wizytówki w mapach Google i kampanią reklamową w Google Ads.

Sprawdź mnie

Oceń czy się znam. Posłuchaj kilku porad.

Poznaj wybrane historie moich Klientów

HISTORIE SUKCESU