MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top
MrOptim Agencja SEM Poznań

Marketing prawniczy dla Twojej kancelarii

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokackich. Opracowuję i wdrażam strategie promocji kancelarii w Internecie, poprawiam widoczność stron kancelarii w wyszukiwarce, projektuję i wdrażam kampanie reklamowe, zwiększam liczbę zapytań napływających przez stronę. Pomagam prawnikom wyjść naprzeciw osobom, które szukają doradcy prawnego w Internecie.

Co oferuję?

Skuteczny marketing internetowy dla Twojej kancelarii.

Konsultacje Marketing prawniczy Poznań
Strategia sprzedaży

Brakuje Ci pomysłów? Na temat sprzedaży usług prawniczych w sieci myślę i dyskutuję każdego dnia. Porozmawiajmy więc o rozwiązaniu dla Ciebie.

Audyt Marketing prawniczy Poznań
(Prze)Budowa stron

Strona kancelarii nie ma być ładna, ma być skuteczna, czyli generować zapytania. Takie strony staram się budować. A Ty, jaką chcesz mieć stronę?

Strategia Marketing prawniczy Poznań
Optymalizacja SEO / UX

W zdecydowanej większości przypadków wiem jak uczynić Twoją obecną stronę bardziej efektywną. Pytanie czy chcesz tę wiedzę wykorzystać.

Modyfikacje Marketing prawniczy Poznań
Pozycjonowanie stron

Poprawiam autorytet stron kancelarii, a wraz z nim ich pozycję w wynikach wyszukiwania. Zacznij działać zanim konkurencja Ci ucieknie.

Konwersje Marketing prawniczy Poznań
Reklama Google Ads

Nierzadko pościg za konkurencją będzie trwał latami, a Ty chcesz szybkich efektów. Na szczęście jest reklama w Google Ads.

Pozycjonowanie Marketing prawniczy Poznań
Doradztwo na bieżąco

Masz pomysł? Chciałbyś go przedyskutować z osobą, która rozumie specyfikę usług prawnych. Poznać szanse i zagrożenia?

Dla kogo pracuję?

Prowadzisz kancelarię? Oddaj marketing internetowy w moje ręce.

Prawnik marketing prawniczy
Małe kancelarie

Najczęściej pracuję z niewielkim zespołem prawników. Sukces nie zależy od wielkości kancelarii ani miasta, w którym działa. Promuję prawników w miastach 500-700 tys. jak i 10-20 tys. mieszkańców.

Kancelarie marketing prawniczy
Duże kancelarie

Utrzymanie płynności w dużej kancelarii wymaga pracy na wielu frontach. Wykorzystywać i rozwijać trzeba każdą z dróg dotarcia do potencjalnego klienta, w szczególności Internet.

Marketing prawniczy Adwokat
Adwokaci

Niemal połowa moich klientów to adwokaci, którzy chcą aktywnie walczyć o klienta szukającego doradcy prawnego w sieci.

Co dokładnie robię?

Poznaj moją pracę w szczegółach.

Analiza widoczności strony

W czym tkwi problem?

By proponować efektywne działania trzeba być wpierw świadomy swojej pozycji wyjściowej, możliwości i braków. Dlatego, tworzę listę popularnych słów kluczowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez kancelarię. Sprawdzam czy strona pojawia się w odpowiedzi na wybrane hasła. Badam konkurencję kancelarii, która zajmuje pierwsze miejsca na liście wyników wyszukiwania, na wybrane hasła. Sprawdzam autorytet stron konkurencji, metody optymalizacji i pozycjonowania strony.

Przygotowanie strategii

Jak pozyskiwać (więcej) Klientów?

Handlówkę sprzedaje się w sieci inaczej niż prawo rodzinne, a prawo cywilne i karne nie istnieje w świadomości potencjalnych klientów. Dlatego badam to jak Twoi potencjalni klienci szukają w sieci danych usług prawniczych. Analizuję możliwe scenariusze i rozwiązania, Twoje szanse i możliwości. Tworzę strategie promocji dla kancelarii oferujących szeroką paletę usług, szczególnie lubię jednak te, które chcą się specjalizować. Skuteczna strategia nie musi być spisana na 30 stronach opracowania. Często wystarczy kilka dobrych założeń, które rozumieją obie strony.

Projektowanie stron

Jak zbudować skuteczną stronę?

Nowa strona internetowa, powinna być projektowana przez marketingowca, grafika, pozycjonera i specjalistę od zachowań użytkownika. Jeśli wykonałeś ją z tylko jednym z nich, to zapewne kuleje w pozostałych płaszczyznach. Budując stronę dla Kancelarii stawiam zawsze na jasny komunikat, łatwy odbiór i jak najwyższą czytelność.

Audyt funkcjonalny strony

Jak uczynić starą stronę lepszą?

To, że coś nie działa nie oznacza, że jest w całości złe. Czasami wystarczy poprawić. Dlatego przeprowadzam wnikliwe badanie strony pod kątem szybkości ładowania, wyświetlania na urządzeniach mobilnych, ciepłych i zimnych punktów strony w oczach potencjalnych klientów kancelarii. Analizuję treści i układ graficzny. Wskazuję modyfikacje, które mają na celu poprawę skuteczności strony, liczby zapytań o ofertę pochodzących od klientów przeglądających stronę.

Budowa pozycji strony

Jak dać się odnaleźć w Internecie?

W zdecydowanej większości przypadków, trzy pierwsze wyniki wyszukiwania, to kancelarie, które się pozycjonują. Każdy dzień bez decyzji, to dzień w którym konkurencja ucieka Ci coraz dalej. Przedstawiam kompleksową strategię optymalizacji strony zawierającą konkretne hasła, które znajdą się na stronie, zalecenia dotyczące modyfikacji szablonu strony, sugestie rozbudowy oferty kancelarii. Pozyskuję linki prowadzące do strony kancelarii. Poprawiam jej autorytet w oczach wyszukiwarki, a wraz z nim pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie kampanią reklamową

Gdzie być, by być widzianym?

Potencjalny klient kancelarii szukając w sieci prawnika widzi najpierw reklamy Google Ads, panel Google Maps, dopiero potem wyniki organiczne. Moim celem jest maksymalna widoczność strony kancelarii, dlatego pozycjonowanie zwykle wspieram także optymalizacją wizytówki w mapach Google i kampanią reklamową w Google Ads.

Sprawdź mnie

Oceń czy się znam. Posłuchaj kilku porad.

Optymalizacja-i-pozycjonowanie-stron-kancelarii-prawnych-i-adwokackichplay
Google Ads
Optymalizacja-wizytówki-Google-Moja-Firma-Google-My-Business-414x233play

Historie sukcesu

Poznaj wybrane historie moich Klientów.

Norek i Wspólnicy

Doradztwo przy budowie oferty Kancelarii. Pozycjonowanie lokalne usług Kancelarii na rynku Wielkopolskim. Bieżące doradztwo przy projektowaniu usług Kancelarii oraz promowaniu ich w Internecie. Wsparcie w prowadzeniu bloga prawniczego.

Efekt:

Udział sprzedaży internetowej w przychodach Kancelarii wynosi 15-20%.

Drapała i Wspólnicy

Opracowanie, wdrożenie i optymalizacja kampanii reklamowej w systemie Google Ads promującej usługi świadczone przez Kancelarię na terenie miasta Wrocław.

Efekt:

Koszt pozyskania jednego zapytania na poziomie ok. 20 zł.

Patryk Wróbel

Przygotowanie strategii promocji usługi świadczonych przez Kancelarię na terenie miasta Kalisz, Kępno, Ostrzeszów.

Efekt:

Koszt pozyskania jednego zapytania na poziomie ok. 21 zł.

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Istnieje spora szansa, że wiem jak możesz pozyskiwać więcej klientów z Internetu. Porozmawiajmy.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    [cf7ic]

    Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.