Szukasz specjalisty
od marketingu prawniczego?

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym w kancelariach prawnych. Buduję skuteczne strony internetowe dla kancelarii, poprawiam widoczność stron kancelarii w wyszukiwarce, projektuję i wdrażam kampanie reklamowe. Zwiększam liczbę zapytań napływających przez stronę. Pomagam prawnikom dotrzeć do osób, które szukają doradcy prawnego w Internecie.
Marketing prawniczy Poznań

Działania, które sprawią, że telefon w Twojej kancelarii
zacznie dzwonić dużo częściej.

CO OFERUJĘ?

Marketing prawniczy Poznań SEO

Projektowanie stron

Tworzę strony internetowe dla kancelarii. Modyfikuję aktualne szablony stron by były jeszcze bardziej efektywne i skuteczne.   

MrOptim Poznań SEO Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Poprawiam widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Optymalizuję stronę w oparciu o najpopularniejsze zapytania. 

Marketing prawniczy Poznań kropki
Marketing prawniczy Poznań Ads

Reklama Google Ads

Promuję usługi prawnicze w ramach kampanii lokalnych lub ogólnopolskich. Przygotowuję oraz wdrażam kampanie w Google Ads.

Marketing prawniczy Poznań tryby

Prowadzisz kancelarię?
Oddaj marketing internetowy w moje ręce

DLA KOGO PRACUJĘ?

Marketing prawniczy Poznań prawnicy

Małe kancelarie

Najczęściej pracuję z niewielkim zespołem prawników. Sukces Kancelarii w Internecie nie zależy od wielkości kancelarii ani miasta, w którym działa. 

Marketing prawniczy Poznań kancelarie

Duże kancelarie

Pracowałem dla największych kancelarii w Wielkopolsce, a także kilkunastoosobowych zespołów doradców prawnych z największych miast Polski.

Marketing prawniczy Poznań tło
Marketing prawniczy Poznań tło2

Poznaj moją pracę w szczegółach.

CO DOKŁADNIE ROBIĘ?

Buduję nowe strony

Funkcjonalne i efektywne

Projektuję strony internetowe, które ułatwiają potencjalnemu Twojemu Klientowi kontakt z Twoją Kancelarią lub dedykowanym prawnikiem. Tworzę strony wizytówkowe tzw. landing page na potrzeby kampanii Google Ads. Buduję rozbudowane witryny wraz z szeroką paletą specjalizacji i usług. Tworzę hasła, slogany i komunikaty, a także opisy specjalizacji i usług.

Modyfikuję strony

Poprawiam ich skuteczność

Pomagam Kancelariom, które chcą odświeżyć swoją stronę lub dodać do niej nowe zakładki, ale nie chcą tworzyć nowych stron od zera. Przebudowuję szablon graficzny, opracowuję nowe treści zoptymalizowane pod SEO. Tworzę blogi prawnicze i aktualizuję je systematycznie o nowe merytoryczne wpisy, które mogę stworzyć samodzielnie.

Poprawiam widoczność stron

Wiem co zrobić by było Cię widać

Analizuję i uzupełniam strony o treści odpowiadające na najpopularniejsze zapytania, jakie wpisują w okno wyszukiwarki użytkownicy szukający usług prawniczych. Przygotowuję i wdrażam poszczególne elementy optymalizacji pod SEO. Dbam o to by każdy element strony od kodu html, przez teksty, aż po zdjęcia, pracował na widoczność strony Kancelarii w Internecie.

Walczę o jak największy zasięg

Pozyskuję ruch do Twojej strony

Konkurencja w Internecie każdego dnia walczy o każdego potencjalnego klienta. Dlatego pozycjonuję strony internetowe używając różnych technik, które pomagają stronie uzyskać jak najwyższą pozycję na liście wyników wyszukiwania. Oferuję zarówno audyty SEO, z zaleceniami dla dewelopera, jak i sam wdrażam wszystkie niezbędne działania.

Konfiguruję kampanie reklamowe

Reklamy tekstowe, banery, remarketing

Projektuję kampanie reklamowe w systemie Google Ads. Moje doświadczenie pozwala mi zaprojektować kampanię, która pojawia się tylko i wyłącznie na konkretne zapytanie o prawnika np. adwokat Warszawa prawo pracy. Oferuję tylko bezpieczne rozwiązania żaden z moich klientów nie miał nigdy problemów z komisją etyki.

Optymalizuję kampanie reklamowe

Zwiększam zyski z każdej wydanej złotówki

Pomagam Kancelariom, które prowadzą już kampanie w systemie Google Ads i chciałyby podnieść ich efektywność. Analizuję dostępne dane, proponuję zmiany i nowe strategie, wdrażam modyfikacje, optymalizuję efekty. Posiadam certyfikat specjalisty Google Ads wydany przez Google LLC. Kieruję się pragmatyzmem.

Odwiedź mój kanał YouTube

Od 7 lat prowadzę swój kanał na YouTube. Moje wideo co miesiąc ogląda kilka tysięcy osób.

Poznaj wybrane historie moich Klientów

HISTORIE SUKCESU