MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top
MrOptim Agencja SEM Poznań

Marketing prawniczy

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 8 lat zajmuję się marketingiem internetowym w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokackich. Na co dzień doradzam kancelariom przy budowie, przebudowie oraz rozbudowie ich oferty, pomagam projektować usługi i produkty prawnicze oraz strategie ich sprzedaży w Internecie. Pomagam prawnikom wyjść naprzeciw osobom, które szukają doradcy prawnego w Internecie.

Co oferuję?

W odróżnieniu od konkurencji nie tworzę stron internetowych, logotypów, nie organizuję też sesji zdjęciowych.
Za to oferuję Ci efektywny marketing internetowy dla Twojej kancelarii oparty na analizie odbiorców i projektowaniu skutecznych usług.

Marketing prawniczy MrOptim Legal

A dokładnie?

Poznaj moją pracę w szczegółach.

Doradztwo

Tworzenie oferty i produktów.

Badam jakich usług szukają w Internecie Twoi potencjalni Klienci. Audytuję ofertę Twojej kancelarii widoczną w sieci. Analizuję kim są Twoi potencjalni klienci i jak możesz do nich dotrzeć. Doradzam Ci w projektowaniu skutecznych ofert i produktów prawniczych, które sprzedawać będziemy w Internecie.

SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron.

Optymalizuję stronę internetową Twojej kancelarii sprawiając, by w jak najlepszy sposób odpowiadała na pytania o konkretne doradztwo prawne, którego poszukują w Internecie Twoi potencjalni Klienci. Pozycjonuję Twoją stronę internetową co miesiąc pozyskując do niej jak najwięcej mocnych linków, dzięki czemu poprawiam jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Google Ads

Kampanie reklamowe i remarketingowe.

Prowadzę płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, które już od pierwszego dnia kierują na stronę Twojej kancelarii potencjalnych Klientów, poszukujących usług takich jak Twoje.

Blog

Propozycja tematów i redakcja tekstów.

Analizuję trendy i proponuję najbardziej poczytne tematy wpisów na blogu. Doradzam przy projektowaniu oraz redagowaniu tekstów na blogi prawnicze. Sprawiam, że enigmatyczne teksty prawnicze stają się praktyczne.

Sprawdź mnie

Oceń czy się znam. Posłuchaj kilku porad.

Optymalizacja-i-pozycjonowanie-stron-kancelarii-prawnych-i-adwokackichplay
Google Ads
Optymalizacja-wizytówki-Google-Moja-Firma-Google-My-Business-414x233play

Historie sukcesu

Poznaj wybrane historie moich Klientów.

Norek i Wspólnicy

Doradztwo przy budowie oferty Kancelarii. Pozycjonowanie lokalne usług Kancelarii na rynku Wielkopolskim. Bieżące doradztwo przy projektowaniu usług Kancelarii oraz promowaniu ich w Internecie. Wsparcie w prowadzeniu bloga prawniczego.

Efekt:

Udział sprzedaży internetowej w przychodach Kancelarii wynosi 15-20%.

Drapała i Wspólnicy

Opracowanie, wdrożenie i optymalizacja kampanii reklamowej w systemie Google Ads promującej usługi świadczone przez Kancelarię na terenie miasta Wrocław.

Efekt:

Koszt pozyskania jednego zapytania na poziomie ok. 20 zł.

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

[cf7ic]

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.