Pozycjonowanie stron internetowych

Szukasz specjalisty SEO
dla swojej strony www?

Mam na imię Adam i od ponad 8 lat optymalizuję i pozycjonuję strony internetowe przedsiębiorstw funkcjonujących w wielu różnych branżach. Każdego dnia walczę o jak najlepsze pozycje stron moich Klientów w wyszukiwarce. Prowadzisz swój biznes, masz stronę internetową i chciałbyś pozyskiwać nowych klientów z Internetu? Chcesz walczyć o wyższe pozycje? Pozyskiwać ruch do strony? Sprzedawać więcej przez Internet? Jeśli chciałbyś zlecić mi optymalizację i pozycjonowanie Twojej strony internetowej, to zapraszam do kontaktu.

MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań
MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań tlo

Sprawdź, jak wygląda proces optymalizacji
i pozycjonowania strony w moim wykonaniu

CO OFERUJĘ?

AUDYT

Co cię blokuje, a co pomoże Ci rosnąc?

Struktura strony internetowej, źle dobrane treści lub ich brak, nieefektywne słowa kluczowe, powolne ładowanie się strony, wszystko to wpływa negatywnie na pozycjonowanie strony internetowej. W ramach audytu zbadam przyjęte do tej pory rozwiązania, zaproponuję ich modyfikację lub zmianę, dobiorę najbardziej efektywne słowa kluczowe, w oparciu o które powinieneś się pozycjonować. Wskażę strategię, która będzie dla Ciebie najbardziej optymalna mając na względnie zarówno oczekiwania jak i możliwości, cele i zakładany budżetu pozycjonowania.  

STRATEGIA

Jak maksymalizować swoje szanse?

Nie każdy Klient już na początku współpracy z agencją SEO gotowy jest zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej budżet odpowiedni do swoich oczekiwań. Dziś tysiąc, a nie rzadko dwa tysiące, to za mało by pozycjonować się skutecznie na najbardziej popularne hasła w skali województwa, nie mówiąc nawet o kraju. Z drugiej strony, zdaję sobie sprawę, że zaangażowanie w pozycjonowanie znacznych środków, i to od samego początku pracy ze specjalistą, jest z perspektywy Klienta decyzją obarczoną dużym ryzykiem. Stad też tak duże znaczenie ma odpowiednio dobrana strategia, która będzie maksymalizować szanse na pozyskanie Klienta w danym budżecie.

OPTYMALIZACJA

Jak zbudować skuteczną stronę?

Twojej strony internetowej nie widać w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania? Od miesięcy zajmuje tę samą pozycję i nie chce iść do przodu? Pozycjonowanie stron internetowych zacząć trzeba od optymalizacji strony. Optymalizacja ma za zadanie zlikwidować problemy natury technicznej oraz powiązać Twoją stronę z konkretnymi słowami kluczowymi. Optymalizacja stron firm usługowych dziś niemal zawsze wiąże się z ich znaczą rozbudową. Zwiększanie widoczności stron to także zwiększanie liczby zapytań na jakie się pojawia. Jednak nie da się efektywnie pozycjonować strony głównej na kilkanaście czy kilkadziesiąt zapytań. 

POZYCJONOWANIE

Jak zbudować silną pozycje?

Wysoką i silną pozycję strony w wynikach wyszukiwania buduje się poprzez optymalizację i link building. Proces pozyskiwania linków do strony jest kluczowy w pracy nad pozycjonowaniem stron internetowych. Linki pozyskiwane ze stron o wysokim autorytecie budują autorytet Twojej strony. Niejako w myśl polskiego przysłowia „Z kim przystajesz, takim się stajesz”. Co miesiąc zabiegam o to by do Twojej strony pozyskiwać możliwie najlepszej jakości linki, z najmocniejszych stron jakie uda nam się dla Ciebie pozyskać. Sukces pozycjonowania strony internetowej opiera się na dobrze dobranej strategii i wyważonym rozłożeniu linków na poszczególne podstrony Twojej www.

MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań Kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Od 8 lat zajmuję się optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych.

Chcesz zacząć sprzedawać przez Internet? Daj się znaleźć nowym klientom.

Porozmawiajmy.

Zamów bezpłatną wycenę

MrOptim Pozycjonowanie strony internetowej Poznan tryby2

Co ponad SEO?

Optymalizacja konwersji

Skuteczna sprzedaż na stronie internetowej zależy od dwóch czynników. Liczby i jakości odwiedzających ją użytkowników. Ten aspekt realizuje pozycjonowanie stron internetowych. Drugim czynnikiem skuteczności strony jest jej architektura, która ma za zadanie doprowadzić do osiągnięcia konkretnego celu (wysłania formularza, maila, telefonu). Pomagam właścicielom stron obrać odpowiednie cele konwersji, a także zmodyfikować strukturę poszczególnych stron w taki sposób, by dawał jak największą szansę na realizację celów konwersji.

Kampanie Google Ads

Właścicielom stron internetowych, którzy oczekują bardzo szybkich efektów z inwestycji polecam kampanie reklamowe w Google Ads. Tworzę kampanie reklam tekstowych, wyświetlających się nad organicznymi wynikami wyszukiwania. Projektuję kampanie banerowe, nastawione na sprzedaż, jak i utrzymywanie i utrwalanie wizerunku firmy.

Kampanie remarketingowe

Dziś by sprzedaż usługę na rynku B2C, a tym bardziej na rynku B2B nie wystarczy raz delikatnie dotknąć klienta ofertą. Firma musi być obecna przy potencjalnym kliencie z dużo większą intensywnością, by dotrwać do momentu, w który podejmie on decyzję o zakupie danej usługi. Stąd nieodłączną częścią wielu moich ofert na pozycjonowanie stron internetowych są kampanie remarketingowe.

Wizytówki Google Moja Firma

Wizytówka w mapie Google pomaga potencjalnym klientom zlokalizować firmę, ułatwia dotarcie do jej siedziby, dostarcza zwykle potrzebnych szybko danych kontaktowych. Brak wizytówki Google Moja Firma może również doprowadzić do wielu opłakanych w skutkach niejasności. Ktoś inny może bowiem założyć wizytówkę naszej firmy, która mylić będzie potencjalnych klientów. 

Copywriting

Dziś żadna strona, która chce aktywnie funkcjonować w sieci i pozyskiwać klientów, nie obejdzie się słowa pisanego. Komunikaty i hasła reklamowe, opisy usług, teksty na blogu, wszystko to mogę dla Ciebie przygotować. Wspieram moich klientów w rozbudowie strony o nowe zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych treści, które wspólnie z link buildingiem pracują na udział pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

SPRAWDŹ MNIE NA YOUTUBE

Moją wiedzą na temat optymalizacji oraz pozycjonowania stron internetowych dzielę się na moim kanale YouTube, gdzie obejrzeć może wszystkie moje kursy dedykowane osobom, które chcą pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce.

zasady współpracy

Porównaj mnie z innymi agencjami SEO

Zaleta nr 1.

BRAK DŁUGOTERMINOWEJ UMOWY

Optymalizację stron możemy rozliczyć w ramach jednej faktury lub podzielić ja na kilka części płatnych w kolejnych miesiącach. Proces pozyskiwania linków mogę prowadzić tak długo jak tylko chcesz. W odróżnieniu od innych agencji nie wiążę Cię długoterminową umową, zwykle jednak proszę o minimum pół roku cierpliwości. Tyle czasu w większości przypadków potrzeba mi by pokazać Ci mocny trend wzrostowy jaki osiągam poprzez pozycjonowanie strony internetowej.

Zaleta nr 2.

TRANSPARENTNOŚĆ

Nie mam nic do ukrycia. Nie rozliczam się za pozycje, bo to zawsze jest celem moich działań. Rozliczam się za to za faktycznie wykonane prace – wdrożone zmiany na stronie, nowe treści, konkretne pozyskane linki. Dzięki temu wiesz za co płacisz i jakie efekty przynoszą konkretne moje działania. Analogicznie, jeśli nie widzę możliwości na to by spełnić Twoje oczekiwania w sugerowanym przez Ciebie budżecie, to powiem Ci to zapewne na drugim spotkaniu. 

Zaleta nr 3.

KOMUNIKACJA

Przejrzysta komunikacja to rzecz jaką stawiam sobie za cel od momentu, gdy pozyskałem swojego pierwszego Klienta. Na rynku nie brakuje enigmatycznych umów, tajemniczych działań  SEO i rozmów, które nic nie wnoszą. Nie mam na to czasu. Spotkania ze mną są możliwie maksymalnie rzeczowe i zawsze otrzymasz moje jasne stanowisko.

Zaleta nr 4.

SPECJALIZACJA

Jako jedna z niewielu agencji SEO specjalizuję się w pozycjonowaniu usług skierowanych do klienta biznesowego tzw. B2B. Obsługuję doradców podatkowych, kancelarie prawne, architektów, ale bardzo dobrze radzę sobie także pozycjonując strony dedykowane do klienta indywidualnego np. przychodni zdrowia, gabinetów stomatologicznych. Chcesz zobaczyć czy mogę pomóc rosnąć Twojemu biznesowi? Zadzwoń lub napisz do mnie.

ZOBACZ MOJE WIDEO NA YT

Szukasz specjalisty do pozycjonowania swojej strony internetowej? Subskrybuj mój kanał w serwisie YouTube i bądź na bieżąco z wszystkimi nowymi materiałami jakie dodaje. Sprawdź moją wiedzę.

Sprawdź czy mój model działania
będzie Ci odpowiadać

ETAPY PRAC

Krok 1.

Rozmowa

Pierwszym krokiem jest zawsze wyczerpująca rozmowa z Klientem. Podczas niej pytam o oczekiwania, możliwości, cele minimalne, optymalne i maksymalne.

Krok 2.

OFERTA

Po zapoznaniu z Twoją stroną internetową, celami i możliwościami przesyłam ofertę współpracy. Zwykle w kilku wariantach absolutnie minimalnym i sugerowanym optymalnym.  

MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań kropki

Krok 3.

PLAN DZIAŁAŃ

Po uzgodnieniu wstępnych założeń zakresu optymalizacji i pozycjonowania przesyłam szczegółowy plan działań na najbliższe tygodnie. Zwykle dotyczy on całego etapu optymalizacji strony.

Krok 4.

Optymalizacja

Pierwszym krokiem do efektywnego pozycjonowania strony jest optymalizacja pod kątem słów kluczowych oraz minimalizacja wykrytych problemów technicznych.

Krok 5.

POZYCJONOWANIE

Koniec etapu optymalizacji to zarazem początek etapu pozycjonowania, choć prace te mogą się także na siebie nałożyć. Co miesiąc pozyskuję umówioną ilość linków prowadzących do Twojej strony.

 

MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań kropki

Krok 6.

Raportowanie

Na koniec każdego miesiąca otrzymujesz ode mnie raport wykonanych prac, raport pozyskanych linków, raport aktualnych pozycji strony, a także raport z innych działań np. kampanii reklamowych czy remarketingowych.

Krok 7.

ROZBUDOWA

Zawsze można zrobić coś jeszcze by pozyskać nowych użytkowników. W prowadzonych przeze mnie projektach niemal co kwartał ma miejsce kolejny etap rozbudowy.

Zleć mi audyt swojej strony internetowej

Chcesz zacząć pozycjonowanie strony internetowej, ale nie wiesz od czego zacząć? Zleć mi audyt swojej strony www. W kilku prostych punktach wskażę Ci co według mnie wymaga poprawy, jaką strategię i dlaczego właśnie taką powinieneś/powinnaś obrać. Audyt SEO dla małych stron firmowych (do 10 podstron) wykonuję nieodpłatnie. Nie zobowiązuje on do podjęcia współpracy ze mną. Po prostu porozmawiamy o SEO dla Twojej strony

MrOptim Pozycjonowanie stron internetowych Poznań audyt