MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

SEO copywriter Poznań, pisanie tekstów na zlecenie

Copywriting

Copywriter SEO. Sprawdź mnie!

Prowadząc firmę nie masz czasu na to, by spędzać godziny nad pisaniem tekstów na stronę internetową czy bloga. Potrzebujesz więc kogoś, komu mógłbyś powierzyć pisanie tekstów na zlecenie. Najlepiej gdyby był to copywriter SEO. Dobrze trafiłeś. Od ponad 5 lat zajmuję się pisaniem tekstów na zamówienie dla klientów z wielu całkowicie odmiennych branż z całej Polski. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, to możemy spotkać się bezpośrednio by omówić szczegóły zlecenia.

Zakres mojej oferty, czyli co mogę dla Ciebie napisać:

Teksty na strony internetowe – tworzę opisy firmy i usług, które proponuje Twoja firma, zoptymalizowane pod kątem fraz kluczowych i treści najczęściej poszukiwanych przez internautów. Przygotowuje również wpisy dotyczące firmowych aktualności.

Wpisy na blog – przygotowuję wpisy na blog w dowolnej formie: zestawienia, porównania, opinie, komentarze, a nawet wywiady.

Opisy produktów – koryguję oraz buduję od podstaw oryginalne i unikalne opisy produktów, dbając o to, by zawierały informacje o produkcie, których poszukują potencjalni nabywcy.

Treści maili – opracowuję interesujący i przyciągający uwagę mailing, który zwiększa konwersję, skłania do decyzji zakupowych lub odwiedzin strony firmowej.

Treści materiałów promocyjnych – przygotowuję treści broszur i ulotek reklamowych uwydatniając najwięcej korzyści w możliwie najkrótszym tekście.

Teksty wpisów w social media – tworzę wpisy aktywizujące i pozyskujące fanów, zwiększające ruch na stronie firmowej.

A jeśli tego Ci mało:

Podpowiadam najbardziej optymalny adres URL podstrony zawierającej tekst.

Proponuję opis meta description strony, na której umieszczony zostanie tekst.

Zaznaczam tzw. anchor teksty w treści tekstu, które powinny linkować do innych podstron Twojej strony.

Daję wytyczne dotyczące optymalizacji treści w panelu CMS Twojej strony.

Sugeruję słowa kluczowe, które powinny pojawić się w każdej informacji związanej z produktem, czy usługą opublikowanej w sieci.

Analizuję trendy i proponuję nowe pomysły na treści, które mogą dać najlepszy zwrot.

Informuję jaki dzień i jakie godziny są optymalne na umieszczenie treści w sieci.

Pamiętaj, że…

Interesujący tekst pisany w oparciu o aktualne trendy, zawierający odpowiednio sformułowane zdania i starannie dobrane frazy kluczowe, może zwiększyć liczbę odsłon, a tym samym ruch na stronie internetowej, czy blogu.  Często aktualizowany blog doskonale wspiera i dopełnia stronę firmową, zwiększa liczbę słów kluczowych, na które odpowiada strona. Oryginalne i unikalne opisy produktów zawierające informacje kluczowe dla klientów są niezbędne do tego, by nasze produkty były widoczne w wyszukiwarce Google, a sklep internetowy znalazł się wysoko w wynikach wyszukiwania. Ciekawe i angażujące wpisy publikowane w serwisach społecznościowych przyciągają nowych użytkowników do strony firmowej. Pamiętaj, poważne SEO nie istnieje bez dobrych treści, a optymalizacja bez treści nie jest możliwa.

Sprawdź mój blog

Interesuje Cię któryś z tych tematów? Kliknij w wybrane zdjęcie.
Przeczytaj wpis, zobacz wideo lub posłuchaj podcastu.

Jakie teksty pisać - długie czy krótkie MrOptim #21
MrOptim-8-Pozycjonowanie-bloga - 414
MrOptim-6-spososbów-na-to-jak-publikować-stare-treści-jeszcze-raz 414

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Jesteś zainteresowany moją ofertą i chciałbyś porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do mnie.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.