MrOptim
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Content marketing – marketing treści Poznań

Content marketing

Czy warto inwestować w content marketing?

Marketing treści pozwala docierać do potencjalnych klientów poprzez miejsca, w których oni sami szukają usług i produktów jak blogi, portale branżowe, opinie na forach. Wartościowa treść opublikowana w wiarygodnymi miejscu w odróżnieniu od standardowych kampanii marketingowych daje rezultaty przez bardzo długi okres, kierując odbiorców do naszej strony firmowej, z każdym miesiącem powiększając zwrot z inwestycji. Zoptymalizowany content marketing pozwala tworzyć nowe ścieżki, po których do naszej firmy docierają nowi klienci.

 

Content marketing – zwany też marketingiem treści to strategia docierania do osób zainteresowanych usługą lub produktem poprzez tworzenie i publikowanie różnego rodzaju atrakcyjnych i przydatnych dla odbiorców treści, które pozwolą im odnaleźć Twoją stronę w Google oraz przyciągną ich do Twojej usługi lub produktu.

 

Do czego mogę się przydać?

Buduję i powadzę blogi firmowe – tworzę strony blogów na platformie WordPress (najpopularniejsza platforma blogowa), przygotowuję i publikuję treści na blogu oraz rozpowszechniam blog w internecie.

Pomagam w publikacji treści w prasie drukowanej oraz internetowej – kontaktuję się z redakcjami prasowymi, uzgadniam tematykę tekstów, zajmuję się przygotowaniem oraz korektą treści, nadzoruję proces autoryzacji i publikacji tekstów.

Prowadzę firmowe profile na w mediach społecznościowych – przygotowuję i publikuję treści na portalach społecznościowych, odpowiadam na komentarze użytkowników.

Administruję firmowe strony internetowe – dbam o aktualizację strony, wprowadzanie nowych treści, tworzę wpisy informacyjne i aktualności.

Tworzę kampanie e-mailowe – przygotowuję treści maili i strategię kampanii e-mailowych.

Kontakt

Adam Kuśmierczyk kontakt

Nazywam się Adam Kuśmierczyk. Jesteś zainteresowany moją ofertą i chciałbyś porozmawiać o szczegółach? Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do mnie.

665 932 107

kontakt@mroptim.pl

Poznań

pon. - pt. 08:00-16:00

Napisz do mnie

Podane w formularzu dane zostaną wykorzystane w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych będzie MrOptim Adam Kuśmierczyk. NIP: 7151790541. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.